Telefon: (81) 881 55 00

PEELING CIAŁA

Profesjonalny peeling całego ciała to najszybsza metoda uzyskania niezwykle gładkiej, zadbanej i pachnącej skóry.  Aby uzyskać najlepszy efekt wybierz odpowiedni  do typu skóry rodzaj peelingu .

Cena 100 PLN

 

ZABIEG ANTI – CULLULIT – redukowanie Cellulitu  60-90 MINUT

Intensywny zabieg do zwalczania problemów cellulitu. Wzmocniony heksapeptydem -39, który stymuluje mikro- krążenie, usuwa nadmiar płynów i toksyn oraz zapobiega formowaniu się nowych komórek tłuszczowych. Remodeluje tkanki i wygładza pomarańczową skórę.

       Zabieg o średnim działaniu            Zabieg o silnym  działaniu

                         250 PLN                                                 290 PLN

                                                                                                         

ZABIEG SLIM DESIGNER – redukowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej 60 – 90 MINUT

Pomaga zwalczać miejscową otyłość i re-modeluje kształty ciała. Zawiera kompleks Slim Designer – innowacyjną „pułapkę na tłuszcz”, która pobudza drenowanie istniejącego tłuszczu oraz zapobiega rozwojowi ilościowemu i objętościowemu nowych komórek tłuszczowych.

Zabieg o średnim działaniu            Zabieg o silnym  działaniu

                  250 PLN                                                 290 PLN

 

FIRMING – ujędrnianie ciała  60 – 90  MINUT

Nowy sekret zwalczania poluźnienia skóry i oznak starzenia się ciała. Dzięki kompleksowi IN- TENSE, wzmacnia i na nowo organizuje struktury wspomagające skórę oraz przywraca ciału elastyczność .

Zabieg o średnim działaniu            Zabieg o silnym  działaniu

                  230 PLN                                                 260 PLN

 

PUSH- UP – UJĘDRNIANIE BIUSTU  60  MINUT

Zabieg skupia się na problemie utraty napięcia skóry piersi i dekoltu. Silny kompleks VoluUp nadaje tkankom jędrność i plastyczność.  Szczególnie polecany w trakcie diety i okresie karmienia piersią.

Cena: 160 PLN

 

ZABIEG DO RAMION I UD – z efektem liftingu 60  MINUT

Zabieg ten bazuje na innowacyjnym ACTIVGYM, który pobudza komunikacje komórkową, trenując tkanki skóry, by szybciej spalały nadmiar tłuszczu z korzyścią dla napięcia mięśniowego.

Cena: 120 PLN

BENESSERE – relaksujące odżywienie ciała 50  MINUT

Zabieg ten zawiera bogactwo składników aktywnych , nawilżających i odżywiających skórę ciała. Działając również na zmysły, przynosi ukojenie nie tylko ciału, ale również i duszy.

Cena: 120 PLN

HAPPY HANDS – odżywianie dłoni 30  MINUT

Celem zabiegu jest przywrócenie miękkości i gładkości dłoniom oraz walka z przebarwieniami. Wzbogacony przefiltrowanym i oczyszczonym wyciągiem z białka ślimaka, regeneruje skórę dłoni.

Cena: 50 PLN

BABY FEET – wygładzanie stóp 30  MINUT

Szybko działający zabieg wygładzający, który zmniejsza twardość skóry stóp. Nadaje miękkość oraz komfort. Wzbogacony koloidalną owsianką .

Cena: 100 PLN

 

ZABIEG PIELĘGNACYJNY DLA MĘŻCZYZN 60 MINUT

Zabieg ten pomoże Ci zatrzymać upływ czasu. Skóra po zabiegu pozostanie przez dłuższy czas nawilżona , jędrna i elastyczna . Maska z czarnej glinki powoduje nie tylko lepszy przepływ krwi poprzez mięsnie , a także odżywia je, regeneruje i wzmacnia. Balsam z tej samej linii spotęguję uczucie rozprężenia , błogiego relaksu a wyciąg z korzenia Żeń-Szeń  dodatkowo przywróci  Ci siły witalne.

Cena: 180 PLN

WELLBEING. ZACHÓD + WSCHÓD

Zabieg dobrego samopoczucia, który otula ciało i regeneruje duszę . Niezapomniana, daleka od codzienności podróż, która łączy kultury Zachodu i Wschodu z dobrym samopoczuciem. Bogata w zmysłowe doświadczenia wielowiekowych tradycji i ducha współczesności.

ZACHÓD (PEELING + MASAŻ)

Złocistożółty rytuał kosmetyczny zainspirowany ciepłym duchem kultury Zachodu. Wzbogacony drogocennym bursztynem bałtyckim – „płynnym złotem, symbolem zmysłowości i wiecznej młodości. Uwalnia witalną energię skóry, by ją chronić i gruntownie odżywić . Zachód to zabieg energizujący, który wzmacnia ciało i przywraca spokój duszy.

Cena: 170 PLN

WSCHÓD (PEELING + MASAŻ)

Pogodny rytuał i wyrafinowana elegancja zainspirowane prostotą Wschodu. Wzbogacony cesarską piwonią – „cesarzową kwiatów”- symbolem spokoju i słodyczy. Ekstremalny komfort i wysublimowane odprężenie dla skóry.

Cena: 170 PLN

 

Zaplanuj pobyt

Zachęcamy do kontaktu. Chętnie zapoznamy się z Państwa potrzebami i przygotujemy indywidualnie dopasowaną ofertę.

Kontakt

Hotel Kazimierski Zdrój
Oblasy 199
24-123 Janowiec
Telefon: (81) 881 55 00