Telefon: (81) 881 55 00

Zabiegi na twarz

 

ZABIEG NAWILŻAJĄCY

Wyjątkowy, głęboko nawilżający zabieg na twarz przeznaczony do każdego typu cery niezależnie od wieku. Nowatorskie połączenie wyselekcjonowanych składników aktywnych, intensywnie i długotrwale nawilża- przywracając komfort  nawet najbardziej przesuszonej skórze.

CENA: 130 PLN

 

ZABIEG DETOKSYKUJĄCO – OCZYSZCZAJĄCY   

Działa oczyszczająco i złuszczająco. Reguluje gospodarkę tłuszczową skóry i absorbuje nadmiar serum. Złuszcza i oczyszcza. Antybakteryjny. Odnawia i nawilża Przyspiesza gojenie.

CENA: 150 PLN

 

ZABIEG REWITALIZUJĄCO-ODŻYWCZY

Dla skór suchych i odwodnionych. Odbudowuje barierę ochronną skóry. Nawilża i wyrównuje poziom wilgotności. Regeneruje , nadaje miękkość i delikatność. Potrzebny także skórom dojrzałym. Zabieg nawilża, odżywia i odnawia. Koi i likwiduje przekrwienia. Utrzymuje idealną równowagę wody i tłuszczu w naskórku.

CENA: 160 PLN

 

PROGRAM NA TRĄDZIK

Zabieg równoważący, regenerujący i przeciw-utleniający. Wysoce techniczna i ekskluzywna receptura bazuje na biologicznie aktywnych substancjach: C-60, proteoglikany, witamina C oraz m.in. allantoina i kwas salicylowy, który działa oczyszczająco i równoważąco na skórę tłustą i/lub podatną na trądzik.

Zadaniem tego programu jest zwalczanie nadmiernej produkcji sebum, nadmiernego rogowacenia, rozwoju drobnoustrojów, stanu zapalnego oraz pozostałych zmian.

CENA: 220 PLN

 

PROGRAM ANTY-STARZENIOWY

Zabieg naprawczy, regenerujący i przeciw-utleniający. Wysoce techniczna i ekskluzywna receptura bazuje na biologicznie aktywnych substancjach: C-60, proteoglikany, witamina C oraz m.in. EGF (naskórkowy czynnik wzrostu), który korzystnie modyfikuje strukturę i funkcje skóry.

Zadaniem tego programu jest korzystne dla skóry modyfikowanie jej funkcji, korygowanie jej problemów, dostarczanie korzyści strukturze komórek oraz spowalnianie starzenia.

CENA: 250 PLN

 

PROGRAM DEPIGMENTUJĄCY

Zabieg depigmentujący, regenerujący i przeciw-utleniający. Wysoce techniczna i ekskluzywna receptura bazuje na biologicznie aktywnych substancjach: C-60, proteoglikany, witamina C oraz m.in. alfa arbutyna i niacynamid, które działają oczyszczająco w miejscach nieregularnej dystrybucji pigmentów.

Zadaniem tego programu jest zwalczanie powstałych niedoskonałości, wyrównanie kolorytu skóry i usunięcie martwych komórek z nadmiarem melaniny.

CENA: 220 PLN

  

ZABIEG ODNAWIAJĄCY ANTYSTARZENIOWY NA BAZIE EKSTRAKTU Z BIAŁKA ŚLIMAKA

Zabieg dzięki silnie regenerującym właściwościom ekstraktu stymuluje odnowę skóry. Korzystnie wpływa na kolagen i elastynę odpowiedzialne za jędrność i elastyczność skóry. Przeciwdziała wolnym rodnikom. Odżywia i wzmacnia. Działa przeciw zmarszczkom.

CENA: 240 PLN

 

ZABIEG WITASFERY C

Najlepsza kuracja przeciw wolnym rodnikom. Stymuluje regenerację komórkową. Posiada właściwości produkowania kolagenu, ujędrniania tkanki oraz pomaga skórom cierpiącym na fotostarzenie.

CENA: 330 PLN

 

AQVA WEAR

CENA: 290 PLN

 

CELL VITALE (KOMÓRKI MACIERZYSTE)

CENA: 430 PLN

 

PIELĘGNACJA OCZU

Na linie mimiczne i zmarszczki, utratę napięcia i odporności, sińce i „worki” pod oczami. Poprawia     mikro-krążenie krwi i limfy.

CENA: 100 PLN

 

ZABIEG ODŻYWCZO- REGENERUJĄCY DLA MĘŻCZYZN

specjalna pielęgnacja dla dojrzalego mężczyzny. Zabieg opracowany na podstawie badań naukowych, dostosowany do szczególnych wymogów i właściwości męskiej skóry. Ich działanie skoncentrowane jest na rewitalizacji skóry zmęczonej częstym goleniem, stresem, zanieczyszczeniem środowiska. Stymuluje odnowę komórkową, energetyzuje skórę, usuwa oznaki zmęczenia i opóźnia procesy starzenia się skóry.

CENA: 140 PLN

 

MASAŻ TWARZY SZYI I DEKOLTU

CENA: 80 PLN

 

Zaplanuj pobyt

Zachęcamy do kontaktu. Chętnie zapoznamy się z Państwa potrzebami i przygotujemy indywidualnie dopasowaną ofertę.

Kontakt

Hotel Kazimierski Zdrój
Oblasy 199
24-123 Janowiec
Telefon: (81) 881 55 00